Czym jest konferencja Project Management Session 2018?

Konferencja ta poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami. Kierowana jest ona zarówno do studentów chcących rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, jak i do praktyków zarządzania projektami.

Kiedy odbędzie się konferencja Project Management Session 2018?

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018 r. (sobota oraz niedziela).

Gdzie Konferencja będzie mieć miejsce?

Konferencja odbywać się będzie na terenie Politechniki Wrocławskiej, w budynku B-4 przy ulicy Łukasiewcza 5 we Wrocławiu.

W jaki sposób odbywają się zapisy na Konferencję?

Zapisy odbywają się poprzez naszą stronę internetową (zakładka Zapisy). Po wypełnieniu przez uczestnika formularza zapisowego wyświetlany jest komunikat z linkiem do zakupu odpowiedniego biletu. Zakup odpowiedniego biletu odbywa się za pośrednictwem serwisu Polibudka.pl. Serwis posiada system płatności internetowych. Zapisy rozpoczęły się 9 kwietnia 2018 r. i będą trwać do 15 maja 2018 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT za udział w Konferencji?

Przy zakupie biletu w serwisie Polibudka.pl uczestnik powinien zaznaczyć podpunkt otrzymania faktury VAT w formularzu zakupu i wpisać w odpowiednie pole Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP). Faktura zostanie wysłana drogą mailową. Dopuszcza się również możliwość odbioru faktury na stanowisku rejestracyjnym podczas trwania Konferencji

Czy mogę zapisać się tylko na jeden dzień Konferencji?

Niestety, nie ma możliwości zapisania się tylko na jeden dzień Konferencji.

Czy mogę uczestniczyć w prelekcji, na którą się nie zapisałem?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uczestnictwo w aktywności, na którą nie dokonało się zapisu, nie jest możliwe. Wybór w momencie zapisów jest wiążący. Przed każdą aktywnością (poza prelekcjami otwierającymi) sprawdzana jest tożsamość uczestnika.

Czy organizator zapewnia wyżywienie na czas Konferencji?

W trakcie wydarzenia przewidujemy przerwy kawowe oraz przerwę obiadową w sobotę, podczas której zostanie podany ciepły posiłek.

Czy organizator zapewnia dojazd i nocleg dla uczestników z poza Wrocławia?

Organizator nie zapewnia dojazdu i noclegu dla uczestników Konferencji.

Kiedy otrzymam certyfikat wzięcia udziału w konferencji?

Certyfikaty będą wysyłane pocztą elektroniczną do 12 czerwca 2018 r., na adres e-mail podany podczas zapisów. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest obecność na wszystkich aktywnościach. Dopuszcza się jednak maksymalnie dwie nieobecności podczas aktywności, na które uczestnik jest zapisany, nie licząc prelekcji otwierających w sobotę i niedzielę.